/Files/images/rukodllya/изображение_viber_2021-10-29_12-31-47-476.jpg

Тема: Композиція з використанням трьох основних кольорів.Пропоную гуртківцям намалювати таку композицію. Для роботи потрібні такі матеріали: папір, простий олівець, фарби, гуаш, стакан для води.

/Files/images/rukodllya/изображение_viber_2021-10-29_12-42-01-691.jpg

Тема: Малювання гуашшю на кольоровому папері.Пропоную намалювати таку композицію. Для роботи потрібні такі матеріали: кольоровий папір, повітряна куля, фарби Гуаш, тарілочка або палітра,пензлик або мастихін для набору фарби.

/Files/images/rukodllya/изображение_viber_2021-10-29_13-11-32-032.png

Тема: Композиція " Веселка" Пропоную виконати таку композицію.

Для роботи потрібні такі матеріали: папір, фарби Гуаш три кольори: жовтий, синій, червоний, пензлик, стакан для води

І гарний настрій)

Вправи для змішування кольорів. Жовтий при змішуванні з червоним- получится оранжевий.Жовтий змішати з синім- получится зелений. Червоний змішати з синім-, получится фіолетовий.

/Files/images/rukodllya/изображение_viber_2021-10-29_13-24-31-325.png

Тема: Поняття про український костюм.

Кожну конкретну націю визнають самобутньою за певними критеріями, які вирізняють її з-поміж інших. В світлі останнього історичного періоду в Україні, який ознаменувався різким і болючим відділенням від штучної культури “совка”, розпочався закономірний процес відтворення національної пам’яті. Тож цілком природньо, що дедалі більшу увагу приковують сфери буття, які так чи інакше вважаються традиційними, рідними і особливими саме для українського народу.

Така тенденція характеризує не лише Україну, але й багато інших пострадянських країн. Національну ідентичність визначають за різними якісними показниками: історія, мова, побут, архітектура тощо. Не меншої цікавості заслуговує і мистецтво оточувати себе красою. А ще краще – носити цю незбагненну красу просто на власному тілі.

Поняття “народний костюм”

Кiлькiсть переглядiв: 174

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.